1/4

Stor Perdelik

texte
texte
texte
texte
texte

K'Rollo; Stor perde kumaşlarımız eni 200cm, 215cm, 250cm ve 300cm standartlarında sunulmaktadır. Ancak müşterilerimizin özel ihtiyaçları halinde 320cm enine kadar rahatlıkla üretim yapabilmekteyiz. Geçirgen, yarı geçirgen, dimout ve karartma(blackout) stor perde kumaşı kalitelerimizden bazılarıdır.Daha fazla bilgi için lütfen kataloğumuzu isteyin.

Plise Perdelik

texte
texte
texte
texte
texte

K'Plissee; Plise perdelik kumaşlarımız yüksek mukavemet standartlarında üretilmektedir. Bu kumaşlarımız kat yerlerinin dayanıklı olması için genel olarak %100 polyesterden üretilmektedir. Yarı geçirgen ve arka yüzü sedef kaplı kumaşlar plise perdelik için sunduğumuz kalitelerin bazılarıdır. Daha fazla bilgi için lütfen kataloğumuzu isteyin

Dikey Perdelik

texte
texte
texte

K'Lamelle; Dikey perde kumaşlarımız 89mm ve 127mm standartlarında sunulmaktadır. Kumaşa uygulanacak kaynak işleminden dolayı genel olarak %100 polyesterden üretilmektedir. Yüksek ışık geçirgenliği ve ışığa karşı direnç taleplerinde dahi her zaman üst kalitede üretim yapabilmekteyiz. Müşterilerimize düz ve jakarlı olmak üzere sayısız kaplanmış kumaş alternatifleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen kataloğumuzu isteyin.

texte

Panel Perdelik

texte
texte
texte

K'Panel; Ürün gamımıza son eklenenlerden olan Panel Perde 60cm en standardında sunulmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin isteğine göre arzu edilen ölçüde üretim yapabilmekteyiz.Nakış, yakma ve jakar başlıca kalitelerimizden olup, diğer birçok kalitemizi de panele uyarlayabilmekteyiz. Daha fazla bilgi için lütfen kataloğumuzu isteyin.

texte

KIRAYTEKS STOR PERDELİK

texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte
texte

K'Rollo; Stor perde kumaşlarımız eni 200cm, 215cm, 250cm ve 300cm standartlarında sunulmaktadır. Ancak müşterilerimizin özel ihtiyaçları halinde 320cm enine kadar rahatlıkla üretim yapabilmekteyiz. Geçirgen, yarı geçirgen, dimout ve karartma(blackout) stor perde kumaşı kalitelerimizden bazılarıdır. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizden kataloglarımızı isteyin.

  • © 2017 Kırayteks. Design by bir2üç
gönder